Puzdro na tablet "Fold Uni" pre tablety 24 – 28 cm (9,5 – 11"), čierne
00216447
"Fold Uni" je taška na tablet v trendovom štýle notebooku. Módny doplnok, ktorý v žiadnom prípade nezaostáva za funkčnosťou: jednoduchou skladacou technikou viečka získaš dvojúrovňovú stojanovú funkciu pre dokonalý pohľad na tablet.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivého displeja
Flexibilné uzávery
Pružné uzavretie vďaka elastickému pásu
Vysoko elastické elastické pásy
Vysoko elastické elastické pásy umožňujú prispôsobenie rôznym veľkostiam tabliet
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Univerzálny |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 19 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 26.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Vnútorná šírka | 17 cm |
| Vnútorná výška | 26 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
- Štýlový, tenký dizajn
- Pevný materiál
- Spevnené gumové pásy v rohoch pre vynikajúce uchopenie
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojanu jednoduchým zložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 obal na tablet "Fold Uni"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review