Puzdro na tablet "Stand Folio" pre Samsung Galaxy Tab A9+ 11", sivé
00222017
Toto puzdro na tablet nielenže poskytuje tvojmu Samsung Galaxy Tab A9+ 11" všestrannú ochranu a elegantný vzhľad. Vďaka funkcii stojana je puzdro obzvlášť praktické – či už si v práci alebo pozeráš film.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Odnímateľné veko
Ochrana podľa vašich potrieb – rozhodnete sa: používať púzdro na tablet flexibilne s odnímateľnou magnetickou klapkou
Stabilná standová funkcia
Stabilný stojan pre tablet: Jednoducho preložte obal na robustný kovový pánt a použite tablet na prácu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Termoplastický polyuretán (TPU) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Série | Stand Folio |
| Farba | Šedá |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 470 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu Samsung Galaxy Tab A9 11" pred špinou, prachom a poškriabaním
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojanu jednoduchým zložením obalu
- Štruktúrovaný, matný povrch
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablet "Stand Folio"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review