Puzdro na tablet "Velvet" pre tablety 24 - 28 cm (9,5 - 11"), piesková farba
00227073
Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivého displeja
Flexible plastic corners
Four plastic corners secured with elastic can be adapted flexibly to the size of the tablet
Insert compartments
Three insert compartments under the cover for the secure storage of business cards or similar
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Piesková |
| Farba | Piesková |
| Série | Velvet |
| Farba | Béžová |
| Vhodný model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 19 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 27 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 220 g |
| Vnútorná šírka | 17.7 cm |
| Vnútorná výška | 26 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.5 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
- Štýlový, štíhly dizajn
- Robustný materiál
- Držiak na stylus vyrobený z pružnej elastickej gumy
- Guma uzatvára puzdro a zabraňuje neúmyselnému otvoreniu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablet "Velvet"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
