Puzdro na tablet "Xpand" pre tablety do 20,3 cm (8"), čierne
00216426
Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivého displeja
Integrovaná ochrana rohov
Integrovaná ochrana rohov pre pevný úchop a chránené rohy v domoch
Vysúvacie silikónové rohy
Vysúvacie silikónové rohy je možné prispôsobiť veľkosti tabletu
Pružný elastický pás
Flexibilný elastický pás pre bezpečné uzavretie
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 20,32 cm (8") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Xpand |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 14 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 21 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 130 g |
| Vnútorná šírka | 13.5 cm |
| Vnútorná výška | 21 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
- Zariadenie môže zostať v vrecku počas používania
- Štýlový, štíhly dizajn
- Robustný materiál
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablet "Xpand"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review