Puzdro na USB kľúče "Vegas" pre 5 USB kľúčov, čierne
00084409
Univerzálny obal pre 5 USB kľúčov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťové médium |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitácia kože |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čierna |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Vegas |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 8.2 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 13.9 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.6 cm |
| Vnútorná šírka | 7.7 cm |
| Vnútorná výška | 13.4 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Puzdro na USB kľúč |
| Max. kapacita | 5 |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny obal pre 5 USB kľúčov
- Pohodlné magnetické zapínanie
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na USB kľúč
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review