Puzdro "Protection" pre iPad Air 11"/10,9", outdoor
00231007
Apple iPad iPad Air 11" (26/25/24)/Air 10,9" (22/20) je teda dokonale chránený všade: tento outdoorový obal na tablet je vyrobený na použitie vonku. Spevnená ochrana rohov, pevný kryt, mimoriadne tvrdý zadok – názov „Protection“ hovorí za všetko.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Magnetická uzatváracia klapka
Magnetická uzatváracia klapka na bezpečné zatvorenie vrecka
Ochrana pred nárazmi
Špeciálna ochrana proti nárazom vďaka zosilnenej ochrane rohu a tvrdému zadnému krytu
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
100 % recyklované materiály
Udržateľné a úsporné na zdroje: vyrobené zo 100 % recyklovaných materiálov – dobré pre vás a prospešné pre životné prostredie
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne iPad pri otvorení krytu a vypne ho pri zatvorení
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Apple iPad Air 10.9" (20/22)/11" (24/25/26) |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Termoplastický polyuretán (TPU) Polyuretán (PU) Recyklovaný termoplastický polyuretán (r-TPU) Recyklovaný polykarbonát (R-PC) Recyklovaný polyuretán (r-PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Protection |
| Farba | Čierna Priehľadná |
| Vhodný model | Apple iPad Air 11" (2024/2025/2026) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 325 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Navrhnuté ako outdoorové puzdro na tablet pre použitie na cestách: puzdro na tablet na mieru zaručuje robustnú, celoplošnú ochranu pre Apple iPad Air 11” (26/25/24)/10,9” (22/20) a chráni ho pred nečistotami, prachom, škrabancami, prasklinami alebo iným poškodením – pohodlie a ochrana v jednom puzdre na tablet
- Matný povrch, nenápadný dizajn: či už v záhrade, na stavbe alebo na obchodnom stretnutí, obal na tablet vždy vyzerá dobre
- Stabilný dizajn ako nárazník: ochranný obal na tablet vyrobený z odolného materiálu, nárazuvzdorné rohy vďaka spevneniu materiálu pre ešte väčšiu bezpečnosť pri nárazoch a pádoch
- Jednoduché čistenie: vonkajší povrch ochranného obalu sa dá jednoducho utrieť vlhkou handričkou – kryt je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v obale, aj keď postavíš iPad do obalu a napríklad pracuješ s externou klávesnicou – možnosť prispôsobenia polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie po internete, písanie e-mailov alebo pozeranie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Protection"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
