Puzdro Vegas na pamäťové karty SD a microSD, čierne
00095964
Puzdro na ukladanie SD a microSD pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťová karta |
| Vhodné pre | SD & MicroSD |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitácia kože |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Vegas |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Vegas |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 8 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 13.7 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.6 cm |
| Vnútorná šírka | 7.5 cm |
| Vnútorná výška | 13.2 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 12 |
Ďalšie informácie o produkte
- Puzdro na ukladanie SD a microSD pamäťových kariet
- Pojme až 8 SD a 4 microSD kariet
- So špeciálne vyvinutým bezpečnostným vložkom
- Praktické magnetické zapínanie
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na pamäťovú kartu "Vegas"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review