Qi2 Bezdrôtový power bank, 10000mAh, induktívne nabíjanie, antracitová
00201752
The wireless power pack for your on-the-go life: Simply dock magnetically and carry on. shopping, excursion, concert? Your smartphone charges while you post stories, listen to music or shoot videos – uninterrupted power, energy for your whole day, now also wireless.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Bezpečné nabíjanie
Certifikované články pre najvyššiu kvalitu a bezpečné nabíjanie: ochrana pred preťažením, preťažením, prehrievaním a skratom
Priechodové nabíjanie
Vďaka Charge Through môžete nabíjať telefón pomocou Power Packu, zatiaľ čo sa powerbanka nabíja sama
Magnetická indukčná nabíjačka
Integrovaný magnetický krúžok umožňuje jednoduché pripojenie kompatibilných zariadení k nabíjačke a optimálne ich umiestnenie pre efektívne nabíjanie – bez zdĺhavého manuálneho nastavenia
Bezdrôtové nabíjanie s Qi2
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov a ďalších kompatibilných zariadení s technológiou Qi2
Kompatibilné s magnetickými obalmi na telefóny Apple MagSafe a Hama
Univerzálny štandard Qi2: Indukčná nabíjačka funguje so všetkými originálnymi produktmi Apple MagSafe a obalmi na mobilné telefóny Hama s magnetickým krúžkom, ako aj so všetkými zariadeniami kompatibilnými s Qi2
Napájací zdroj - Energy to go
Bezdrôtová power banka poskytuje energiu na cestách: Fotografujte, píšte správy alebo sledujte videá, zatiaľ čo bezdrôtovo nabíjajte svoj smartfón kompatibilný s Qi2 alebo MagSafe
Certifikácia Qi2
V Qi2 lige: Bezdrôtová powerbanka prešla prísnymi testami konzorcia Wireless Power Consortium (WPC) a získala certifikáciu Qi2
Detekcia cudzieho telesa
Nie je nič medzi tým: Detekcia cudzieho telesa zastaví proces nabíjania hneď, ako sa časti, ako sú mince alebo kľúče, posunú medzi batériu a mobilný telefón, takže smartfón možno bezpečne nabíjať aj bezdrôtovo vo vreckách
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 10000 mAh |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Power Delivery 3.0 Wireless Fast Charge |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Súčasti | USB typ C kábel |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 196 g |
| Rozmer - dĺžka | 102 mm |
| Rozmer - šírka | 68 mm |
| Rozmer - výška | 15.8 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Bezdrôtové, rýchle a mobilné nabíjanie: bezdrôtová power banka s presným magnetickým zarovnaním – jednoducho polož a bezdrôtovo nabíjaj všetky kompatibilné smartfóny, či už si doma, v práci alebo na cestách
- Jedno nabitie batérie stačí na úplné nabitie Apple iPhonu 14 dvakrát, napríklad
- Prostredníctvom USB-C pripojenia je powerbank úplne nabitý približne za 3,5 hodiny
- Otravné hľadanie nabíjacieho kábla a zamotané káble sú vďaka bezdrôtovej powerbanke minulosťou
- Nabíjanie sa automaticky spustí po pripojení alebo položení smartfónu na prenosnú nabíjačku
- Na ukončenie nabíjania stačí smartfón odpojiť od externej batérie
Rozsah dodávky
- 1 bezdrôtový napájací zdroj Qi2
- 1 nabíjací kábel USB-C
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkciu nabíjania môžeš použiť s akýmkoľvek smartfónom, ktorý podporuje indukčné nabíjanie.
Skontroluj si, prosím, informácie o produkte v návode na použitie tvojho smartfónu alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje technológiu bezdrôtového nabíjania.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review