Rádiobudík "Cube", biely
00186305
DCF rádiobudík s digitálnym zobrazením času, budíka, dátumu a teploty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac, deň v týždni |
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela Modrá |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 115 g |
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±2 °C |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Teplomer (0°C až +50°C) (32°F až 122°F) |
Ďalšie informácie o produkte
- DCF rádiobudík s digitálnym zobrazením času, budíka, dátumu a teploty
- Príjemné LED podsvietenie
- Veľký displej pre jednoduché čítanie času
- Vďaka praktickej veľkosti je budík ideálny na cestovanie
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Programovateľný budík
- So snooze funkciou
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, španielčina, holandčina, dánčina)
Teplomer:
- Možno prepnúť medzi stupňami Celzia a Fahrenheitom
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík „Cube“
- 2 batérie AAA
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Neumiestňuj produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okenné rámy negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky údržbové práce zverte zodpovednému odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Produkt je určený na súkromné, nie na komerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
Varovanie - Batérie
- Dôsledne dodržiavaj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Poznačky o správnom výbere batérií uvedené v návode na použitie si uschovaj na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (pokiaľ nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nenechávaj uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
