Rádiobudík "RC 45", biely
00186372
DCF rádiobudík s digitálnym zobrazením času, budíka, dátumu a teploty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac, deň v týždni |
| Farebný odtieň | Biela Hnedosivá |
| Farba | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Modrá |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 114 g |
| Rozmer - šírka | 7.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 7.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Možnosť nastavenia | Časové pásmo |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | - 9,9 ℃ až + 60 ℃ |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Teplomer |
Ďalšie informácie o produkte
- DCF rádiobudík s digitálnym zobrazením času, budíka, dátumu a teploty
- Modré, príjemné LED podsvietenie
- Veľký displej pre jednoduché čítanie času
- Vďaka praktickej veľkosti je budík ideálny na cestovanie
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Programovateľný budík
- So snooze funkciou
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, španielčina, holandčina, dánčina)
Teplomer:
- možné prepínať medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík "RC 45"
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a podobne. Elektronické zariadenia aj okenné rámy negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Drž balenie mimo dosahu detí, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Ihneď zlikviduj obal podľa platných miestnych predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo technických parametrov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
Varovanie - Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne použitie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Poznačky o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, si uschovaj na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa dlhší čas nepoužívajú (ak nie sú určené na pohotovostné použitie).
- Neukracuj batérie.
- Nabíjanie batérií nie je povolené.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj a nenechávaj batérie uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a ekologicky škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
