Rám na LP obal, hliník, biely, 31,5 x 31,5 cm
00181446
Hliníkový kryt na obal platne (LP) alebo dvojitý kryt: premení LP na štýlové nástenné doplnky a chráni ich pred prachom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 31,5 x 31,5 |
| Šírka lišty cca. | 11 mm |
| Výška lišty cca. | 22 |
| Max. hrúbka pasparty | Nevhodné pre paspartu |
| Formát rámu | 31,5 x 31,5 |
| Rozmer - šírka | 32.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 32.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Hliníkový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Hliníkový kryt na obal platne (LP) alebo dvojitý kryt: premení LP na štýlové nástenné doplnky a chráni ich pred prachom
- Zaoblené, umyté kvalitné sklo
- Presné uhlové spoje
- Matný eloxovaný hliníkový profil, odolný voči UV žiareniu
- Obsahuje robustný záves
Rozsah dodávky
- 1 rám na obal LP
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
