Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Drevo iba z udržateľného lesníctva s FSC
FSC-certifikovaný: Tento produkt pochádza z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie Postavenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Aura |
| View Cutout 1 - Width | 12 cm |
| View Cutout 1 - Length | 17 cm |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozmer - šírka | 15 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 20 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázkov | 1 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétový rámček |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Modern portrait frame in a Scandinavian design
- White MDF frame with oak-coloured inner edge
- Creates stylish decorative effects for charming home interiors
- For standing in portrait and landscape format
Rozsah dodávky
- 1 "Aura" portrait frame
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
