Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Série | Calais |
| Výrez - šírka | 8.8 cm |
| Výrez - dĺžka | 13.9 cm |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozmer - šírka | 23.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.1 cm |
| Rozmer - výška | 16.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázkov | 2 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétový rámček |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlový skladací dvojitý rámik na 2 fotografie vo formáte 10x15 cm
- Jednotlivé rámiky sú spojené dvoma pántmi na každom
- Zloženie rámika okolo zvyšuje stabilitu a umožňuje prispôsobené usporiadanie
- Na umiestnenie v portrétnom formáte
- S vešiakom
- Na zavesenie v portrétnom a krajinnom formáte
- Vysokokvalitná zamatová zadná stena
- Miesto pre najkrajšie obľúbené okamihy
Rozsah dodávky
- 1 portrétový rám "Calais"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
