Rám na portrét "Falun", dub, 13 x 18 cm
00059797
Nemusíš mať v ráme vždy portrét. Tento fotorámik prináša do tvojho domova rustikálny, škandinávsky šarm: pôsobivý, upútajúci doplnok na fotky, pohľadnice, kresby alebo kartičky s citátmi.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie Postavenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Dubová |
| Série | Falun |
| Výrez - šírka | 17 cm |
| Výrez - dĺžka | 12 cm |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozmer - šírka | 16.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.6 cm |
| Rozmer - výška | 21.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázkov | 1 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétový rámček |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Moderný portrétny rám v štýle vidieckeho domčeka s 100 % kvalitou FSC
- Rám v dubovej farbe s vyzdvihnutým bielym vnútorným okrajom
- Vytvára štýlové dekoratívne efekty pre očarujúce domáce interiéry
- Na postavenie v portrétnom a krajinnom formáte
Rozsah dodávky
- 1 rám na portrét „Falun“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review