Rámček drevený SKARA, breza, 30x40 cm
00175496
Nemusí to byť vždy fotografia! Urob svoju stenu s rámami na obrázky jedinečnou a originálnou: rodičia môžu zarámovať obrázky namaľované ich deťmi v drevenom ráme „Skara“, zatiaľ čo spolubývajúci môžu vytvoriť nástenku na Polaroidy alebo nechať rámy zobrazovať múdre slová.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | brezová |
| Farba | brezová |
| Série | Skara |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Šírka lišty cca. | 28 mm |
| Výška lišty cca. | 13 |
| Max. hrúbka pasparty | Nevhodné pre paspartu |
| Profile without Glass Distance | 2.2 mm |
| Formát rámu | 30 x 40 |
| Rozmer - šírka | 34.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 44.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Drevený rám |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Prírodný drevený rám v 100% FSC kvalite
- Zaoblené, umyté kvalitné sklo
- Presný uhlový spoj
- S vešiakom na zavesenie
Rozsah dodávky
- 1 drevený rám "Skara"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
