Rámček hliníkový DETROIT, strieborná, 29,7x42 cm (formát A3), plastové sklo
00063776
Rám je vybavený vysoko nerozbitným polystyrénovým sklom (hrúbka 1 mm) a je preto ideálny do škôlok, škôl a nemocníc.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Série | Detroit |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Šírka lišty cca. | 11 mm |
| Výška lišty cca. | 22 |
| Max. hrúbka pasparty | cca. 1,8 mm |
| Profile without Glass Distance | 6 mm |
| Formát rámu | 29,7 x 42 |
| Rozmer - šírka | 32 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 44 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Zavesenie |
| Druh skla | Umelecké sklo |
| Typ rámu | Hliníkový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Rám je vybavený vysoko nerozbitným polystyrénovým sklom (hrúbka 1 mm) a je preto ideálny do škôlok, škôl a nemocníc.
- Štýlový hliníkový rám
- Obsahuje vložku s odnímateľnou vnútornou časťou. Môže sa použiť ako držiak
- Presné úkosy
- Matný eloxovaný a brúsený hliníkový profil
Rozsah dodávky
- 1 hliníkový rám "Detroit"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
