RC 660, digitálny budík, riadený rádiovým signálom, mätovo zelený
00186322
DCF rádiobudík s digitálnym zobrazením času, času budíka, dátumu, teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Snímač jasu
Snímač jasu, ktorý je možné vypínať a zapínať, sa automaticky aktivuje v tme
Upozornenie na pracovný deň
Nastavenie časov budíkov ako pracovného dňa, ktorý je aktívny od pondelka do piatku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac |
| Farebný odtieň | Mätová |
| Farba | Mätová zelená |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 191 g |
| Rozmer - šírka | 11.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 6.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 2 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 1 % |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±10% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% až 90% |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1,5 °C |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Teplomer (-9,9°C až +50°C) (14°F až 122°F) Funkcia nočného svetla Vlhkomer |
Ďalšie informácie o produkte
- DCF rádiobudík s digitálnym zobrazením času, času budíka, dátumu, teploty a vlhkosti vzduchu
- So snooze funkciou
- Biele, príjemné LED podsvietenie
- Veľký displej pre jednoduché čítanie času
- Moderná farba púzdra pre dekoratívny dizajn domova
Teplomer:
- možno prepínať medzi stupňami Celzia a stupňami Fahrenheita
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík "RC 660"
- 3 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Oba alebo len jeden z dvoch nastavených časov budíka môžu byť aktívne ako budík na pracovné dni. Ak je namiesto budíka na pracovné dni zvolené nastavenie „NORMAL“, budík zazvoní vždy v nastavený čas od pondelka do nedele.
Funkcia DCF ti poskytuje presný čas, avšak platí to len pre krajiny v stredoeurópskom časovom pásme (CET).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Neumiestňuj produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov atď. Elektronické zariadenia a rámovanie okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetku údržbu zver odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo zadusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie - Batérie
- Určite dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode na použitie zariadenia. Ulož si informácie o správnom výbere batérií na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nespájaj batérie krátkym spojom.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nevypúšťaj do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a ekologicky škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
