Reproduktor pre notebook „Sonic Mobil 185“, čierna/strieborná
00173132
Aktívny reproduktor 2.0 pre počítače a notebooky
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie hlasitosti
Ovládanie hlasitosti pre individuálne, plynulé nastavenie hlasitosti
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Notebook |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. frekvenčný rozsah reproduktora | 20000 Hz |
| Min. frekvenčný rozsah reproduktorov | 120 Hz |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Pripojenie USB 3.0 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 390 g |
| Dĺžka kábla | 115 cm |
| Reproduktor-šírka | 7 cm |
| Reproduktor-výška | 7 cm |
| Reproduktor-hĺbka | 7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Audio systém | 2.0 |
Ďalšie informácie o produkte
- Aktívny reproduktor 2.0 pre počítače a notebooky
- Napájanie je pohodlne zabezpečené cez USB pripojenie
Rozsah dodávky
- 1 notebookový reproduktor "Sonic Mobil 185"
- Návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a nepritláčaj kábel.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
