Reťazový zámok na bicykel so svietiacim kľúčom, 120 cm, čierny
00178138
Či už skoro ráno alebo neskoro v noci: ak si na ceste na bicykli, nechceš strácať čas hľadaním zámku. Žiadna baterka? Žiaden problém! Bicyklový zámok so svetlom na kľúči uľahčuje odomykanie v tme viac než kedykoľvek predtým.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer kábla | 6 mm |
| Hmotnosť | 825 g |
| Rozmer - dĺžka | 120 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámka na kľúč |
Ďalšie informácie o produkte
- Zámok na reťaz bicykla pre tvoj bicykel, motorku alebo univerzálne použitie
- Reťazový zámok potiahnutý látkou, aby sa predišlo poškodeniu laku
- Reťazový zámok možno použiť aj na zamknutie viacerých bicyklov dokopy
- Obsahuje jedno LED osvetlené kľúč a bežný kľúč
- Praktický obojstranný kľúč, zamykateľný na oboch stranách
- Ochranný kryt chráni valec pred prachom a nečistotami
Rozsah dodávky
- 1 zámok na reťaz bicykla
- 1 kľúč so svetlom LED
- 1 kľúč
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review