Rolety plátno, 175 x 175 cm, mobilné, na montáž na strop alebo stenu, biele
00021576
mobilné premietacie plátno, ideálne vhodné na prvotriedne prezentácie pre biznis, štúdium a voľný čas; pre všetky bežné typy prednej projekcie, napr. pomocou projektora
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nekonečne rozťahovateľné smerom nadol
Užite si najlepšie výhľady: Rozkladateľná obrazovka má nekonečne nastaviteľný zamykací systém, takže obraz môžete preniesť do ideálneho formátu – pre pocit skutočného domáceho kina
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Fixný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál tubusu | Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Zisk - hodnota | 1.1000 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 7 kg |
| Rozmer - dĺžka | 175 cm |
| Projekčná uhlopriečka | 247 cm |
| Hrúbka utierky | 380 μm |
| Rozmer - šírka | 175 cm |
| Projekčná plocha | 175 x 175 |
| Formát | 1:1 Štandard |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Mechanika | Rollo |
| Montáž | Pevne |
| Materiál plátna | PVC |
Ďalšie informácie o produkte
- mobilné premietacie plátno, ideálne vhodné na prvotriedne prezentácie pre biznis, štúdium a voľný čas; pre všetky bežné typy prednej projekcie, napr. pomocou projektora
- ľahké premietacie plátno na rýchle a jednoduché upevnenie na stenu a strop
- biele PVC plátno pre jedinečnú farebnú žiarivosť a najjemnejší kontrast pre zatmavené miestnosti
- prenosné premietacie plátno s rozmermi 175 cm x 175 cm
- čierna kovová trubica s priemerom približne 7 cm
- bezpečné nastavenie výšky pomocou variabilného nastaviteľného blokovacieho systému
- dá sa skladovať a prepravovať úsporne na mieste
- čierna, nepriehľadná zadná strana
- pomer strán 1:1
Rozsah dodávky
- 1 rolovacie plátno
- 1 rýchly referenčný návod
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review