rotaèná rezaèka Easycut 320
00008206
Ideálne na papier a fóliu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obsahuje elektroniku | Nie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Série | Easy Cut |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Formát listu | DIN A5 DIN A6 DIN A4 |
| Hmotnosť | 460 g |
| Rozmer - dĺžka | 43.8 cm |
| Rozmer - šírka | 18.5 cm |
| Rozmer - výška | 6.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Rezačka s rotačným nožom |
| Výška rezu | 0.5 mm |
| Dlžka rezu | 320 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na papier a fóliu
- Kruhový nôž z tvrdenej ocele
- Priehľadná upínacia pravítko
- Vodiaca lišta z hliníka
- Mierka pre analógové a digitálne foto/DIN formáty a obaly CD/DVD
- Uholové čiary pre rezanie pod uhlom v krokoch po 5°
- Výška rezu: max. 5 listov 80 g/m² (0,5 mm)
Rozsah dodávky
- 1 rotačný rezač "Easy Cut R 320"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review