Roundly, budík riadený rádiovým signálom, biely
00186413
Rádio hodiny DCF s analógovým zobrazením hodín / minút
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Fluorescenčné ruky
Fluorescenčné hodinové a minútové ručičky uľahčujú čítanie času v tme
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba ciferníka | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 9 cm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Rozmer - šírka | 9 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádio hodiny DCF s analógovým zobrazením hodín / minút
- Dá sa nastaviť jeden čas budíka_x000D_
- Funkcia odloženia budenia_x000D_
- Podsvietenie_x000D_
- Nadčasový dizajn zapadne do akéhokoľvek prostredia
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík "Roundly"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkcia DCF ti ukáže presný čas, avšak platí to len pre krajiny v stredoeurópskom časovom pásme (CET).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov atď. Elektronické zariadenia a rámiky okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
Upozornenie - Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Pri nedodržaní hrozí riziko úniku alebo výbuchu batérií.
- Používaj výhradne akumulátory (alebo batérie) zodpovedajúce uvedenému typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré sa dlhší čas nepoužívajú (pokiaľ nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovať batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Vyber a zlikviduj použité batérie z produktu okamžite.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review