Rozvodná lišta, 3-násobná, 2,5 m, biela
00223020
Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až troch elektrických zariadení s eurozástrčkami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F |
| Max. zaťaženie | 1700 W |
| Špecifikácie siete | 7.5 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1 mm² |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Rozmer - šírka | 3.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.6 cm |
| Rozmer - výška | 17.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 2.0000 |
| Počet zásuviek | 3 |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až troch elektrických zariadení s eurozástrčkami
- Úspora miesta vďaka úzkemu, plochému dizajnu, ideálne pre obmedzené priestory, napr. vedľa skríň
- Zásuvky natočené o 45°
- 3 eurozásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Poznámky pre spotrebiteľov
Nevhodné pre uzemnené kontakty alebo tvarované zástrčky.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

