Rozvodná lišta 3 zásuvky, vypínač, montáž na stenu, 1,5 m
00223033
Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až troch elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Montáž na stenu
Na zavesenie: integrované závesné očká na montáž na stenu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 25.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 3 |
| Funkcia | Vypínač |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až troch elektrických zariadení
- Dvojpólový vypínač zap./vyp. so červeným podsvietením, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- Ochrana proti namáhaniu a ohybu na zástrčke a na predlžovacej lište chráni pred poškodením kábla
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- 3 uzemnené kontaktné zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















