Rozvodná lišta 4 zásuvky, 90°, indiv. spínanie, montáž na stenu, 1,4 m
00223121
Úspora miesta a premyslené riešenie: 4-cestná predlžovačka sa ľahko pripevní na stenu – ideálna pre pracovné stoly, kuchyne alebo písacie stoly. Zásuvky sú usporiadané pod uhlom 90°, čo vytvára viac miesta, a každú môžeš zapnúť alebo vypnúť samostatne. Pre väčšiu kontrolu a nižšiu spotrebu v pohotovostnom režime.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Space aplenty thanks to sockets rotated around 90°
Socket inserts rotated by 90°: no sockets are covered, ideal for angled plugs, large earthed plus and power supply units
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Montáž na stenu
Na zavesenie: integrované závesné očká na montáž na stenu
Switch devices individually
Individual switching on and off: four illuminated switches, ideal for PC and HiFi components or the workshop
Large socket distances
Larger distances between the individual sockets are ideal for power supply units
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 7.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Rozmer - výška | 32.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 4 |
| Funkcia | Vypínač |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaccestná zásuvková lišta na pripojenie až štyroch elektrických zariadení, ktoré je možné jednotlivé zapínať a vypínať
- Vypínač so svetelnou kontrolkou v červenej farbe, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
- 4 uzemnené zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















