Rozvodná lišta, 5-násobná, USB-C/A 18W, PD/FC, vypínač, plochý kábel, 1,4 m, biela
00223186
Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až siedmich elektrických zariadení cez päť uzemnených kontaktných zásuviek a dva USB výstupy
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Zátka čepele šetríca miesto
Šetriaca miesto a tvarovaná plochá zástrčka pre ťažko dostupné miesta, napríklad za skrinkami
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
S dvoma USB nabíjacími zásuvkami
S 1x USB-A konektorom a 1x USB-C konektorom: ideálne pre všetky zariadenia nabíjané a ovládané cez USB, napr. tablet, smartfón, napájací zdroj, konzola
Podporuje dodávanie energie a rýchle nabíjanie
Podporuje technológiu Power Delivery a rýchleho nabíjania, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie ako tradičné nabíjacie technológie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Energia | |
|---|---|
| Nabíjací prúd | 3000 mA |
| Max. USB power | 18 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
| Rozmer - šírka | 4.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 31.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 5 |
| Funkcia | Vypínač |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až siedmich elektrických zariadení cez päť uzemnených kontaktných zásuviek a dva USB výstupy
- Dvojpólový, neosvetlený vypínač On/Off, ideálny na vypínanie nepotrebného alebo pohotovostného zariadenia
- Žiadne rušivé svetlo a úspora energie až 2 - 3 kWh ročne vďaka neosvetlenému vypínaču
- Ochrana proti namáhaniu a zalomeniu kábla na zástrčke a predlžovacej šnúre chráni pred prasknutím kábla
- Zásuvky otočené o 45°
- 5 uzemnených kontaktných zásuviek
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie podporuje PD (Power Delivery).
Kvôli rôznym verziám firmvéru nemusia niektoré modely Apple iPhone a iPad plne podporovať funkciu USB nabíjania.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Nepokračuj v prevádzke produktu, ak je zjavne poškodený.
- Nekláňaj ani nekrúť kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Pri odstraňovaní kábla ťahaj výhradne za zástrčku, nikdy za kábel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v priestoroch, kde nie je povolené používanie elektronických zariadení.
- Všetky káble polož tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nikdy nezapájaj viacero kusov tohto produktu za sebou do série.
- Produkt smie byť prevádzkovaný len na napájacej sieti, ako je uvedené na typovom štítku.
Varovanie
- Produkt používaj len v zásuvke, ktorá je na to schválená. Zásuvka musí byť umiestnená blízko produktu a ľahko dostupná.
- Odpoj produkt od siete pomocou vypínača – ak nie je k dispozícii, vytiahni sieťový kábel zo zásuvky.
- Pri použití viaczásuvkových rozbočovačov dbaj na to, aby celkový príkon pripojených spotrebičov neprekročil povolený limit.
- Odpoj produkt od siete, ak ho dlhší čas nepoužívaš.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel.
- Nepokúšaj sa o vlastnú údržbu alebo opravu produktu. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















