Rozvodná zásuvková lišta, 6-násobná, nožný spínač, 3 m (2x 1,5 m vrátane spínača), biela
00223141
Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až šiestich elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Foot switch
With illuminated foot switch for convenient switching of devices on and off, even in hard-to-reach places
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Typ kábla | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.2 cm |
| Rozmer - výška | 34 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 6 |
| Funkcia | Nožný spínač |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvková predlžovacia šnúra na pripojenie až šiestich elektrických zariadení
- Dve zásuvky sú trvalo napájané, nezávisle od polohy vypínača - odporúčané napríklad pre prijímače, DSL routery
- Ochrana proti napätiu a ohybu na zástrčke a predlžovacej šnúre chráni pred poškodením kábla
- Zásuvky sú natočené o 45°
- 6 uzemnených kontaktných zásuviek
Rozsah dodávky
- 1 predlžovačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















