Rýchla stolná USB nabíjačka, 1x USB-C, 2x USB-A, PD 65 W
00200017
Perfektné pre domáce kancelárie, kancelárie aj rodinu – vďaka trom portom môžete súčasne nabíjať svoj smartfón, laptop a Bluetooth slúchadlá na USB nabíjačke. Power Delivery dodáva energiu rýchlosťou blesku.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dá sa použiť po celom svete
Sieťové pripojenie od 100–240V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérom špecifickým pre krajinu
Rýchle nabíjanie viacerých zariadení
Ideálne na súčasné a rýchle nabíjanie viacerých zariadení cez USB
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Efektívne a optimalizované nabíjanie
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje pripojené zariadenie pre efektívne a optimalizované nabíjanie
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita spracovania, výkonu a bezpečnosti
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Suché zipsy na káble
Suché zipsy umožňujú správnu správu káblov bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5-20V / -- |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Vstupné napätie notebooku | 5-20 V |
| Ochranné obvody | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred prepätím Ochrana pred skratom |
| Energia | |
|---|---|
| Spôsob nabíjania | Pripojenie |
| Indikácia nabíjania | Žiadne |
| Max. výstupný výkon | 65 W |
| Max. výstupný prúd | 3 A |
| Napájacia vidlica | Euro vidlica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 8.8 cm |
| Výška (telo) | 2.8 cm |
| Hĺbka (telo) | 8.5 cm |
| Hmotnosť | 324 g |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Rozmer - šírka | 8.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet súčasne nabíjaných zariadení | 3 |
| Doplnkové vlastnosti | Pásky na suchý zips |
| Nastavenie napätia zdroja | Automaticky |
Ďalšie informácie o produkte
- Na nabíjanie a dodávku energie až pre tri USB zariadenia súčasne na jednej zásuvke, napr. notebook, tablet, smartfón, power banka, čítačka e-kníh a pod.
- Ideálne pre všetky zariadenia nabíjané cez USB, napr. notebook, tablet, smartfón, power banku, konzolu
- Stabilný držiak pre bezpečné, priestorovo úsporné a zvislé / vertikálne umiestnenie nabíjacej stanice
- Vhodné aj pre Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery je tiež známy ako „USB PD“
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- 1 x USB-C, 2 x USB-A
Rozsah dodávky
- 1 univerzálna nabíjacia stanica USB-C
- 1 sieťový kábel
- 1 držiak
- 1 návod na obsluhu
Poznámky pre spotrebiteľov
Vďaka komunikácii medzi terminálovým zariadením a nabíjačkou táto napájacia jednotka vždy dodáva správny výkon na čo najrýchlejšie, optimalizované a efektívne nabitie tvojho terminálového zariadenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review