Rýchlonabíjačka do auta, 2x USB-C, vysúvací nabíjací kábel, PD, 30 W, čierna
00201958
Vždy pripravený na nabíjanie: kompaktný nabíjací adaptér s integrovaným, vysúvateľným USB-C káblom a ďalším USB-C portom – napája až dve zariadenia súčasne v aute alebo kamióne cez zapaľovač cigariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje Power Delivery a technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie než tradičné nabíjacie technológie
Separate power circuits - maximum performance
Maximálny výkon na každom USB porte vďaka dvom samostatným elektrickým obvodom
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nabitím optimalizovaným pre smart hodinky
Integrated, retractable charging cable
USB-C cable always with you: if required, the cable can be pulled out continuously up to 70 cm and automatically rolled back into the housing after use, without any cable clutter
Charging of two devices simultaneously
Power for two: high-quality USB charger with extendable USB-C charging cable and an additional USB-C port to charge up to two devices simultaneously, e.g. smartphone and tablet
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 24 V |
| Vstupné napätie od | 12 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie (CL nabíjačka) | 12 V (osobné vozidlo) |
| Max. výstupný výkon | 30 W |
| Napájanie | 12 V (osobné vozidlo) 24 V (nákladné vozidlo) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 60 g |
| Dĺžka kábla | 0.7 m |
| Rozmer - šírka | 4.9 cm |
| Rozmer - hĺbka | 7.5 cm |
| Rozmer - výška | 4.9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovná nabíjačka |
| Ďalšie funkcie | Navíjací kábel |
Ďalšie informácie o produkte
- Vždy pripravený na nabíjanie: kompaktný nabíjací adaptér s integrovaným, vysúvateľným USB-C káblom a ďalším USB-C portom – napája až dve zariadenia súčasne v aute alebo kamióne cez zapaľovač cigariet
- Dokonalý do auta: kompaktný adaptér na nabíjanie do zapaľovača cigariet
- Zaručuje maximálnu rýchlosť nabíjania optimalizovanú pre tvoje zariadenie
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami technológií Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupný výkon: 30 wattov
Rozsah dodávky
- 1 autonabíjačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery) alebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review