Rýchlonabíjačka do auta s nabíjacím káblom Lightning, PD, 20 W, 1 m, biela
00201611
Sada obsahujúca adaptér na nabíjanie auta s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery a nabíjací kábel, ktoré ti umožnia nabíjať tvoj smartphone alebo tablet s Lightning konektorom najvyššou rýchlosťou cez zapaľovač cigariet v autách alebo nákladných vozidlách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Mechanicky mimoriadne odolná
Robustné konektory a tvarované odľahčujúce mechanizmy, mechanicky mimoriadne odolné
Vysoko inteligentný čipset na dodávanie napájania
Vysoko inteligentný čipset na dodávku energie automaticky detekuje pripojené zariadenia pre efektívne a optimalizované nabíjanie
Vysokorýchlostné nabíjanie s USB-C a Lightning
USB-C port a nový Lightning konektor umožňujú rýchle nabíjanie iPhonu Apple pomocou Power Delivery Charger (PD)
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery je možné používať univerzálne, čo ho robí vhodným pre smartfóny, AirPods, tablety a napájacie zdroje
Dodávanie energie
Technológia Power Delivery zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Licencia | Apple iPhone / iPad / iPod |
| Licencia (poskytovateľ) | Apple |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5 V / 3 A 9 V / 2,22 A 12 V / 1,67 A |
| Vstupné napätie do | 24 V |
| Vstupné napätie od | 12 V |
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 20 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Súčasti | Nabíjačka/kábel pre mobil |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | Nabíjačka do vozidla - set |
Ďalšie informácie o produkte
- Sada obsahujúca adaptér na nabíjanie auta s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery a nabíjací kábel, ktoré ti umožnia nabíjať tvoj smartphone alebo tablet s Lightning konektorom najvyššou rýchlosťou cez zapaľovač cigariet v autách alebo nákladných vozidlách.
- Perfektný do auta: malá a ľahká nabíjacia sada pozostávajúca z nabíjačky do zapaľovača a nabíjacieho kábla
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, IC s teplotnou ochranou
- Podpora technológie Power Delivery
- Max. výstupný výkon: 20 wattov
- LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave zariadenia
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka do auta
- 1 USB-C Lightning nabíjací kábel
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na obsluhu tvojho terminálového zariadenia, prípadne kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery).
Produkty MFI majú licenciu od Apple a sú vhodné na pripojenie k iPhonu, iPadu a iPodu. Apple vyžaduje vysoké štandardy kvality a tieto štandardy overuje pred uvedením produktov na trh.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri používaní produktu v cestnej premávke platia predpisy StVZO.
- Dávaj pozor, aby žiadne komponenty, ako airbag, bezpečnostné zóny, ovládacie prvky, prístroje a pod., ani výhľad neboli zakryté alebo obmedzené.
- Počas jazdy autom sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na premávku a svoje okolie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk deťom!
- Nekláňaj a nešklbaj kábel.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj vždy za konektor, nikdy za kábel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený nabíjací kábel, adaptér alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















