Rýchlonabíjačka, GaN, 2x USB-C, 1x USB-A, PD, 100 W, čierna
00201962
Výkonná, efektívna a kompaktná: nabíjačka s technológiou GaN je skutočnou silou. Rýchla nabíjačka podporuje aj Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: nabíjaj inovatívne a rýchlo!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná nabíjačka GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť mobilných telefónov, tabletov a podobných zariadení
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjať zariadenia vysokou rýchlosťou, až do 60 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, pretože často už nemajú nabíjačky súčasťou nákupu
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery je možné používať univerzálne, čo ho robí vhodným pre smartfóny, AirPods, tablety a napájacie zdroje
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje Power Delivery a technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Fast Charge
Spustenie turba: Rýchla nabíjačka sa nabíja s mnohonásobne vyšším výkonom ako bežná 5-wattová nabíjačka – rýchlosť nabíjania s Power Delivery až do 100 wattov, s Qualcomm® Quick Charge™ až do 18 wattov
Nabíjanie viacerých zariadení naraz
Napájanie pre troch: kvalitná multi-USB nabíjačka s tromi portmi na nabíjanie až troch zariadení naraz, napr. mobilného telefónu, notebooku, tabletu alebo napájacieho zdroja
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón/Tablet/Notebook |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 200 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 100 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Entry Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 3.1 cm |
| Výška (telo) | 6.7 cm |
| Hĺbka (telo) | 6.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- Plný výkon pre až tri zariadenia naraz: s GaN rýchlonabíjačkou nabíjaj notebooky, mobily, tablety a podobne vysokou rýchlosťou cez zásuvku – nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami Power Delivery a technológiou Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Max. výstupný výkon: 100 wattov - Univerzálna nabíjačka na rýchle nabíjanie mobilných telefónov a mnohých ďalších zariadení cez USB-A a USB-C rozhranie
Rozsah dodávky
- 1 rýchla nabíjačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj si informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery).
Integrovaný nabíjací IC prispôsobuje priradenie USB portu pripojenému zariadeniu. To znamená, že zariadenia od všetkých značiek môžu byť nabíjané maximálnou rýchlosťou. Zariadenie poskytuje celkový nabíjací výkon 100 W, každý USB-C port dodáva nabíjací výkon max. 100 W, USB-A port dodáva nabíjací výkon max. 18 wattov. Ak je pripojených viac zariadení súčasne, nabíjací výkon sa podľa toho rozdelí.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















