Rýchlonabíjačka, GaN, 2x USB-C, skladací mini nabíjač, PD, 40 W, biela
00125148
Plný výkon pre mobilné telefóny, tablety a ďalšie: s skladacou rýchlou nabíjačkou nabíjaj na plnú rýchlosť cez zásuvku – nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje Power Delivery a technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie než tradičné nabíjacie technológie
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná nabíjačka GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť mobilných telefónov, tabletov a podobných zariadení
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjať zariadenia vysokou rýchlosťou, až do 60 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, pretože často už nemajú nabíjačky súčasťou nákupu
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 je možné používať univerzálne, vďaka čomu sú vhodné pre smartfóny, tablety a PowerPacky
System-on-Chip (SoC)
Superkompaktný dizajn, plný výkon: Úsporný systém na čipe umožňuje ultra-malú a ľahkú nabíjačku bez kompromisov vo výkone
Fast Charge
Spustenie turba: Rýchla nabíjačka sa nabíja s mnohonásobne vyšším výkonom ako bežná nabíjačka – rýchlosť nabíjania s výkonom Power Delivery až do 40 wattov, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™
Extra kompaktné
Ideálne na cestovanie: Skladacia, ultra plochá rýchlonabíjacia zástrčka má skladaciu európsku zástrčku – zmestí sa do každej kabelky a vrecka nohavíc
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón/Tablet |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 40 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 5.5 cm |
| Výška (telo) | 5.5 cm |
| Hĺbka (telo) | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- Plný výkon pre mobilné telefóny, tablety a ďalšie: s skladacou rýchlou nabíjačkou nabíjaj na plnú rýchlosť cez zásuvku – nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Vysokokvalitná USB nabíjačka na dlhoročné používanie
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technológie
- Maximálny výkon: 40 wattov - univerzálna nabíjačka dodáva odporúčaný výkon pre rýchle nabíjanie Apple iPhonov, vhodná aj pre mobily od iných výrobcov
- Pripojenie na sieť 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérom špecifickým pre danú krajinu
Rozsah dodávky
- 1 rýchla nabíjačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery) alebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















