Rýchlonabíjačka, GaN, 2x USB-C, vysúvateľný nabíjací kábel, PD, 30 W, biela
00201956
Rýchla nabíjačka pre súčasné nabíjanie až dvoch zariadení s predlžovacím USB-C káblom na nabíjanie mobilných telefónov, tabletov a podobne vysokou rýchlosťou cez zásuvku – nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje Power Delivery a technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie než tradičné nabíjacie technológie
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná nabíjačka GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjať zariadenia vysokou rýchlosťou, až do 60 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, pretože často už nemajú nabíjačky súčasťou nákupu
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery je možné používať univerzálne, čo ho robí vhodným pre smartfóny, AirPods, tablety a napájacie zdroje
Fast Charge
Spustenie turba: Rýchla nabíjačka sa nabíja s výkonom, ktorý je mnohonásobne vyšší ako bežná 5-wattová nabíjačka – rýchlosť nabíjania s výkonom Power Delivery až do 30 wattov, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™
Integrated, retractable charging cable
USB-C cable always with you: if required, the cable can be pulled out continuously up to 70 cm and automatically rolled back into the housing after use, without any cable clutter
Charging of two devices simultaneously
Power for two: high-quality USB charger with extendable USB-C charging cable and an additional USB-C port to charge up to two devices simultaneously, e.g. smartphone and tablet
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 200 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 30 W |
| Napájanie | 230 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 120 g |
| Dĺžka kábla | 0.7 m |
| Rozmer - šírka | 3.1 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5.8 cm |
| Rozmer - výška | 6.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovná nabíjačka |
| Ďalšie funkcie | Navíjací kábel |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchla nabíjačka pre súčasné nabíjanie až dvoch zariadení s predlžovacím USB-C káblom na nabíjanie mobilných telefónov, tabletov a podobne vysokou rýchlosťou cez zásuvku – nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, podporuje aj Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami technológie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupný výkon: 30 wattov - Univerzálna nabíjačka na rýchle nabíjanie mobilných telefónov a mnohých ďalších zariadení cez rozhranie USB-A a USB-C
- Pripojenie do siete 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre jednotlivé krajiny
Rozsah dodávky
- 1 rýchla nabíjačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery) alebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















