Rýchlonabíjačka s nabíjacím káblom Micro-USB, 19,5 W, 1,5 m, čierna
00201621
Nabíjateľná batéria tvojho smartfónu alebo tabletu je vybitá, ale nemáš čas ju nabíjať? S rýchlonabíjačkou nabiješ nielen rýchlo, ale aj efektívne a optimálne – čo chráni nabíjateľnú batériu a zariadenie je zase rýchlo pripravené na použitie.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Technológia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie než tradičné nabíjacie technológie
Mechanicky mimoriadne odolná
Robustné konektory a tvarované odľahčujúce mechanizmy, mechanicky mimoriadne odolné
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 je možné používať univerzálne, vďaka čomu sú vhodné pre smartfóny, tablety a PowerPacky
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjajú zariadenia vysokou rýchlosťou, až na 50 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, keďže často už nemajú nabíjačky súčasťou kúpy
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 9 - 12 V / 1,5 A 3,6 - 6,5V/ 3A 6,5 - 9 V / 2 A |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 19.5 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | Cestovná nabíjačka - set |
Ďalšie informácie o produkte
- Sada obsahujúca technológiu rýchleho nabíjania Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 a nabíjací kábel, ktorý ti umožní nabíjať tvoj smartfón alebo tablet s micro-USB pripojením najvyššou rýchlosťou cez zásuvku
- Všetko v jednom: nabíjací set obsahujúci nabíjačku a nabíjací kábel
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami technológie Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupný výkon: 19,5 W
- Na cesty: malý a ľahký napájací zdroj, zmestí sa do každej tašky a príručnej batožiny
- Kompaktný dizajn neblokuje ostatné zásuvky
- Sieťové pripojenie 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre jednotlivé krajiny
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka
- 1 USB-A - micro-USB nabíjací kábel
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Táto nabíjačka má originálnu certifikáciu Qualcomm Quick Charge™, ktorá zaručuje, že nabíjací adaptér spĺňa štandardy Qualcomm z hľadiska výkonu a bezpečnosti.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















