Rýchlonabíjačka UK, USB-C, PD/Qualcomm®, mini nabíjačka, 25 W, biela
73210290
Britský nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, navyše podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: takže môžeš svoj smartfón nabíjať maximálnou rýchlosťou cez zásuvku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjať zariadenia vysokou rýchlosťou, až do 60 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, pretože často už nemajú nabíjačky súčasťou nákupu
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery je možné používať univerzálne, čo ho robí vhodným pre smartfóny, AirPods, tablety a napájacie zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 25 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Série | Mini nabíjačka 25 W USB-C |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 3.4 cm |
| Výška (telo) | 2.9 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- Britský nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, navyše podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: takže môžeš svoj smartfón nabíjať maximálnou rýchlosťou cez zásuvku
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami technológie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Maximálny výkon výstupu: 25 wattov
- Na cesty: malá a ľahká USB-C nabíjačka, zmestí sa do každej tašky a príručnej batožiny
- Kompaktný dizajn nezakrýva ostatné zásuvky
- Typ zástrčky: Typ G (zástrčka Commonwealth)
- Napájanie 100 - 240 V vhodné na použitie po celom svete v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre jednotlivé krajiny
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a nešľapaj na kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj kvalifikovanému odborníkovi.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
