Rýchlonabíjačka UK, USB-C, USB-A, PD/QC®/GaN, mini nabíjačka, 65 W, biela
73210293
Výkonná, efektívna a kompaktná: nabíjačka s technológiou GaN je skutočnou silou. Rýchla nabíjačka podporuje aj Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: nabíjaj inovatívne a rýchlo!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 je možné používať univerzálne, čo ich robí vhodnými pre smartfóny, AirPods, tablety, napájacie jednotky a notebooky
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná nabíjačka GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjať zariadenia vysokou rýchlosťou, až do 60 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, pretože často už nemajú nabíjačky súčasťou nákupu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 65 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Série | Mini nabíjačka 65 W USB-C |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 3.4 cm |
| Výška (telo) | 2.9 cm |
| Hĺbka (telo) | 6.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | USB nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- GaN nabíjací adaptér s technológiami Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 pre rýchle nabíjanie: takto nabiješ svoj smartfón vysokou rýchlosťou cez zásuvku
- Výkon pre dvoch: kvalitná USB nabíjačka s dvoma portami na súčasné nabíjanie dvoch zariadení, napr. smartfónu a tabletu
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami technológie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupný výkon: 65 wattov
- Na cestách: malý a ľahký napájací zdroj, zmestí sa do každej tašky a príručnej batožiny
- Kompaktný dizajn nezakrýva ostatné zásuvky
- Pripojenie na sieť 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi podľa krajiny
Rozsah dodávky
- 1 rýchla nabíjačka
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery) alebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Táto nabíjačka má originálnu certifikáciu Qualcomm Quick Charge™, ktorá zaručuje, že nabíjací adaptér spĺňa štandardy Qualcomm čo sa týka výkonu a bezpečnosti.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt ďalej, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč kábel a nepritláčaj ho.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické zariadenia zakázané.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















