Rýchlonabíjačka, USB-C, PD/Qualcomm®/GaN, mini nabíjačka, 30 W, biela
00125139
Nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, navyše podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: takže môžeš svoj smartfón nabíjať maximálnou rýchlosťou cez zásuvku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná nabíjačka GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Výkonná rýchla nabíjačka
Ideálne pre smartfóny s vysokým nabíjacím výkonom: nabíjať zariadenia vysokou rýchlosťou, až do 60 % za 30 minút, ideálne pre novšie generácie, pretože často už nemajú nabíjačky súčasťou nákupu
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery je možné používať univerzálne, čo ho robí vhodným pre smartfóny, AirPods, tablety a napájacie zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón/Tablet |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 30 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 3.4 cm |
| Výška (telo) | 3.1 cm |
| Hĺbka (telo) | 2.9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjací adaptér s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery, navyše podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: takže môžeš svoj smartfón nabíjať maximálnou rýchlosťou cez zásuvku
- Spätná kompatibilita so všetkými verziami technológií Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupný výkon: 30 wattov
- Na cesty: malá a ľahká USB-C nabíjačka, zmestí sa do každej tašky a príručnej batožiny
- Kompaktný dizajn neblokuje ostatné zásuvky
- Sieťové pripojenie 100 - 240 V vhodné na použitie po celom svete v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre jednotlivé krajiny
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















