Rýchloupínacia doska "Click II" pre statívy Gamma, 1/4", čierna
00004318
For rapid changing of the camera
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 7 g |
| Rozmer - šírka | 4.17 cm |
| Rozmer - výška | 4.17 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- For rapid changing of the camera
- For Gamma tripods
- For lightweight SLR cameras and camcorders
- Sprung video pin; camera plate with screw A 1/4" (6.4 mm)
Rozsah dodávky
- 1 "Click II" tripod camera plate
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review