Sada 2 bezdrôtových zásuviek s diaľkovým ovládaním, biele
00223581
Zapínaš svoju stojaciu lampu len tým, že sa dostaneš za gauč? Musíš liezť po rebríku, aby si zapol svoj hi-fi systém? Potom je najvyšší čas, aby si si zaobstaral diaľkovo ovládanú zásuvku, ktorá ti umožní jednoducho zapínať a vypínať zariadenia pomocou diaľkového ovládania.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Set of wireless sockets with learning function
Learning made simple: press and hold the button on the wireless socket for easy programming
Practical switch
Wireless socket with switch: the practical hand-operated switch also enables manual disconnection of the power supply without unplugging
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvencia | 433 MHz |
| Dosah | 30 m |
| Spínací výkon | 3680 W |
| Energia | |
|---|---|
| Spotreba v standby režime < | 1 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 11.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet rádiových zásuviek | 2 |
| Doplnkové vlastnosti | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Doplnky | Diaľkové ovládanie |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Ďalšie funkcie | Voliteľné kanály |
| Max. zaťaženie | 3500 W |
Ďalšie informácie o produkte
- Jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zapínať a vypínať elektrické spotrebiče
- Programovateľné bezdrôtové zásuvky v sade sa dajú zapínať alebo vypínať diaľkovým ovládaním (jednotlivo alebo v skupinách)
- Ideálne pre zariadenia umiestnené na ťažko dostupných miestach, napr. DVD prehrávače, televízory, prijímače, lampy, Hi-Fi systémy
- Pohodlná pomoc aj pre chorých a telesne postihnutých ľudí
- Dosah až do 30 m, v závislosti od miestnych podmienok
- Bezdrôtové zásuvky si pamätajú posledný stav (zapnuté alebo vypnuté), napr. pri výpadku prúdu alebo ak sú odpojené zo zásuvky, takže pripojené zariadenia naďalej reagujú podľa očakávania
Rozsah dodávky
- 2 bezdrôtové zásuvky
- 1 diaľkový ovládač
- 1 gombíková batéria CR2032
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj v súlade s miestnymi predpismi o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nikdy nezapájaj viaceré kusy tohto produktu do série za sebou.
- Produkt smie byť napájaný výhradne zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Neumiestňuj produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okenné rámy negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nepoužívaj motorové koncové zariadenia alebo zariadenia poháňajúce rotujúcu časť alebo nástroj s týmto produktom. Hrozí riziko úrazu.
Varovanie - batérie / gombíkové batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie zodpovedajúce uvedenému typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie zariadenia na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa nebudú dlhšie používať (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Nevystavuj batérie skratu.
- Nepokúšaj sa batérie nabíjať.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Batérie alebo gombíkové batérie neprehĺtaj, hrozí riziko popálenín spôsobených nebezpečnými látkami.
- Ak sa kryt batérií nedá bezpečne zatvoriť, produkt nepoužívaj a nechaj ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môže dôjsť k vážnym vnútorným popáleninám už do 2 hodín a môže to viesť k smrti.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















