Sada šablón na maľovanie, tvorenie a dekorovanie, balenie po 5 kusoch
00007743
Šablóny pre kreatívne dizajny fotoalbumov, denníkov, scrapbookingov, zápisníkov, darčekov, kariet a ďalšieho
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Šablóny pre kreatívnu tvorbu s rôznymi motívmi |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 5 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 10.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.02 cm |
| Rozmer - výška | 17.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Šablóny pre kreatívne dizajny fotoalbumov, denníkov, scrapbookingov, zápisníkov, darčekov, kariet a ďalšieho
- 5 rôznych šablón s mnohými rôznymi motívmi
- Dá sa použiť na oboch stranách
- Vyrobené z odolného plastu, ľahko sa čistí a preto sú ideálne aj na tvorenie s deťmi
- Urob si sám (DIY): veľa kreatívnych možností dizajnu, vrátane pre journalling
Rozsah dodávky
- 5 šablón
Poznámky pre spotrebiteľov
Gélové perá sú ideálne na tvorivé návrhy.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review