SAMARA 110, taška na fotoaparáty/videokamery a príslušenstvo, čierna
00185086
Funkčná taška na foto / video pre digitálne fotoaparáty a kamery
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex (600D) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Samara |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 215 g |
| Kód Veľkosti | 110 |
| Vnútorná šírka | 16 cm |
| Vnútorná výška | 13 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Softcase |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy |
Ďalšie informácie o produkte
- Funkčná taška na foto / video pre digitálne fotoaparáty a kamery
- Dvojitý zips na rýchly prístup
- Predné vrecko na zips na doplnky
- Ramenný popruh s nastaviteľnou dĺžkou
- Rukoväť
- Mäkká fleecová vnútorná podšívka
- Jeden odnímateľný vnútorný deliaci panel
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Samara"
- 1 vnútorný deliaci panel
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review