Samolepiace obaly, balenie po 5, biele
00095950
Rukávy na uloženie SD pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťová karta |
| Vhodné pre | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela Priehľadná |
| Farba | Biela Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 7.5 cm |
| Vnútorná šírka | 2.7 cm |
| Vnútorná výška | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Žiadne zapínanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Rukávy na uloženie SD pamäťových kariet
- Na pripojenie dvoch SD kariet ku každému súboru, priečinku, fotoalbumu atď.
Rozsah dodávky
- 5 samolepiacich návlekov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review