Samolepiaci káblový kanál, polkruhový, 100 x 7 x 2,1 cm, PVC, čierny
00220985
Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimal cable management
Space for up to 8 cables such as image, data, audio or power cables
Access to cables at any time
The upper part is simply clipped onto the lower part and can be quickly removed if necessary
Self-adhesive back
3M adhesive strips for quick attachment e.g. to the back of equipment, desks, etc.
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Paintable surface
Vďaka natierateľnému povrchu je možné prispôsobiť každej farbe na steny
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 100 cm |
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
- Skry káble: či už na stene, na lište alebo na podlahe – káblový kanál možno použiť kdekoľvek
- Vizuálne príťažlivý, polkruhový a takmer neviditeľný káblový vodič (výška len 21 mm), napríklad na nenápadné vedenie káblov k nástenným televízorom alebo k stropným projektorom
- Jednoduchá montáž pomocou samolepiacej zadnej strany (3M lepiace pásky) alebo skrutiek
- Flexibilný a odolný: PVC káblový kanál sa ľahko kladie; dá sa skrátiť, ohnúť alebo vyvŕtať bežnými nástrojmi
- Ideálny pre napájacie káble, sieťové káble, patch káble, video káble, audio káble, telefónne káble, SAT káble, anténne káble, reproduktorové káble, Toslink káble, HDMI káble a podobne
Rozsah dodávky
- 1 PVC káblový kanál
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















