SAT kábel F‑konektor – F‑konektor, pozlátený, 5 m, 120 dB
00179220
Na prenos audio a video signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Elastický materiál TPE
Jednoduchá inštalácia vďaka elastickému, ekologickému materiálu TPE
Removable ferrite core
Odnímateľné feritové filtre pre väčšiu flexibilitu pri inštalácii kábla a pre obmedzenie rušenia
Large screw head
Veľké hlavičky skrutiek pre ľahkú montáž
24K gold-plated metal plug
Masívny kovový konektor, pozlátený 24K zlatom, s najlepším tienením pre optimálny prenos signálu
Kink protection and fabric jacket
Optimized kink protection and flexible fabric jacket prevent cable breakage
Quadruple shielding
Úroveň tienenia 120 dB vďaka štvornásobnému tieneniu (po dve vrstvy extrémne hustého opletenia + tieniacej fólie) na ochranu pred elektromagnetickým rušením
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | 4-násobne tienený |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Prevedenie | SAT k prijímaču |
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Úroveň tienenia | 120 dB |
| Kvalita | 5 |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prenos audio a video signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom
- Pre zariadenia s F konektorom
Rozsah dodávky
- 1 kábel pre SAT pripojenie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

