SAT kábel F-vidlica 90 dB, 5 m
00205065
Na prenos audio a video signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dvojité tienenie
Dvojité tienenie pre dobré zníženie elektromagnetického rušenia
Pomer tienenia: 90 dB
Hodnota tienenia 90 decibelov (hustý opletený + extra silná ochranná fólia) na ochranu pred elektromagnetickým rušením
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Prevedenie | SAT k prijímaču |
| Úroveň tienenia | 90 dB |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prenos audio a video signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom
- Pre zariadenia s F-konektorom
Rozsah dodávky
- 1 kábel na pripojenie satelitného prijímača
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review


