SAT-multi prepínač "Lypsi SE", 5/8 NT
00044306
Máš len jednu satelitnú anténu, ale niekoľko prijímačov? Tvoja žena nechce pozerať futbal, tvoja dcéra zase musí vidieť svoj obľúbený seriál? Multiswitch vyrieši všetky problémy: rozdelí signály tak, aby si každý mohol pozerať, čo chce.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Decoupling ≥ 35 dB
Obzvlášť vysoké potlačenie väzby pre zlepšenie odolnosti proti rušeniu pri vstupoch signálu
Return path compatible
Pripojenie podporuje spätný kanál pre interaktívne aplikácie v pozemnom vysielaní
Quad-switch compatible
Možnosť pripojenia na Quadswitch LNB
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prechodový útlm | 6 - 10 dB |
| Frekvenčný rozsah terestriálny/SAT | 47 - 862 MHz 950 - 2200 MHz 5 - 862 MHz |
| Maximálna výstupná úroveň | 90 dBµV |
| Energia | |
|---|---|
| Výkon | 8 W |
| Max. napájací prúd | 500 mA |
| Sieťové napätie | 90 - 250 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Produktové série | Essential Line |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Izolácia SAT výstupu (min.) | 35 dB |
Ďalšie informácie o produkte
- Multiswitch na pripojenie až ôsmich prijímačov k jednému LNB
- S farebným kódovaním pre jednoduché priradenie káblov pri pripájaní LNB k multiswitču
- Kompatibilný s Quad a Quadswitch (22 KHz signál dodávaný do LNB)
- So spínaným zdrojom napájania pre napájanie LNB
- Vstupy: 4x SAT, 1x pozemný
- Zemniace pripojenie: 1x svorkový skrutkový konektor
- V/H: 14 V/18 V a prepínací signál 22 KHz
Rozsah dodávky
- 1 multiswitch SAT "Lypsi SE"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pred otvorením zariadenia vytiahni sieťovú zástrčku alebo odpoj prívod elektriny, inak hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Platí to aj pri čistení zariadenia alebo práci na pripojeniach. Zariadenie nie je chránené proti kvapkajúcej alebo striekajúcej vode. Nevystavuj produkt kontaktu s dažďom, vlhkosťou alebo inými tekutinami, aby si predišiel poškodeniu zariadenia a zraneniam spôsobeným skratom. Používaj zariadenie iba v schválenej sieťovej zásuvke. Sieťová zásuvka musí byť vždy dostupná. Nepoužívaj poškodené zariadenie a neotváraj ho. Opravu nechaj len na autorizovaného odborníka. Toto zariadenie, rovnako ako všetky elektronické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
