SAT nástenný držiak z hliníka, vzdialenosť od steny 35 cm
00044175
Na montáž satelitných antén na stenu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Hliník |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer trubice | 5 cm |
| Max. priemer SAT paraboly | 90 cm |
| Výška trubice | 25 cm |
| Vzdialenosť od steny | 35 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Na montáž satelitných antén na stenu
- Mimoriadne pevný, v overenom tvare L
- Nekorodujúci, vyrobený z hliníka odolného proti hrdzi
- Schválený TÜV
Rozsah dodávky
- 1 držiak na stenu SAT
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
