SAT-pripojovací kábel, Quick-F samec - Quick-F samec, pozlátený, 3,0 m, 100 dB
00179247
Na prenos zvukových a obrazových signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Easy-to-use quick F plug
F konektory Quick je možné jednoducho nastrčiť na zdierku bez nutnosti skrutkovania
Feritové jadro
Feritové jadro na zničenie konečného rušenia a čistý prenos signálu
Triple shielding
Úroveň tienenia 100 dB vďaka trojnásobnému tieneniu (extrémne husté opletenie + dvojvrstvová tieniaca fólia) na ochranu pred elektromagnetickým rušením
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | 3-násobne tienený |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 3 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Prevedenie | SAT k prijímaču |
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Úroveň tienenia | 100 dB |
| Kvalita | 3 hviezdičky |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prenos zvukových a obrazových signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom
- Pre zariadenia s F konektorom
Rozsah dodávky
- 1 kábel pre SAT pripojenie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

