SAT rozdeľovač, 2-násobný, plne tienený
00205231
Rozdeľuje signály SAT / BB medzi viacerých prijímačov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Celokovové puzdro
Pevné celokovové puzdro na ochranu pred vonkajšími vplyvmi
Fully shielded
Plne tienené vodiče pre maximálnu redukciu rušivých elektromagnetických vplyvov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prechodový útlm | 5 dB +/- 2 dB |
| Frekvenčný rozsah | 5 - 2400 MHz |
| Energia | |
|---|---|
| Max. napájací prúd | 500 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Produktové série | Essential Line |
Ďalšie informácie o produkte
- Rozdeľuje signály SAT / BB medzi viacerých prijímačov
- Umožňuje pripojenie dvoch zariadení
- DC prenos na všetky výstupy
- Ideálne pre HDTV
Rozsah dodávky
- 1 SAT rozdeľovač
Poznámky pre spotrebiteľov
Pri satelitnom pripojení môže byť naraz použitý len jeden prijímač. Pri káblovom pripojení je možné na všetkých prijímačoch sledovať rôzne programy.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
