Set: bezdrôtová nabíjačka Qi FC10 10 W + USB nabíjačka QC 3.0
00201688
Rýchlo a jednoducho nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI: jednoducho ich polož na povrch a nabíjaj všetky kompatibilné smartfóny vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové nabíjanie s Qi
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov pomocou technológie Qi
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Technológia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie než tradičné nabíjacie technológie
Robustné kovové puzdro
Kvalitné a robustné kovové puzdro s elegantným vzhľadom
Indukčné nabíjanie
Technológia indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie kompatibilných smartfónov
Vysokokvalitná QI nabíjacia podložka
QI nabíjacia podložka v kvalitnom dizajne stola: jednoducho položte svoj smartfón a nabite ho
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Automatická detekcia zariadení
Zariadenia umiestnené na zariadení sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Dá sa použiť s obalom na smartfón
Smartfóny v obaloch kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním nie je potrebné vyberať a dajú sa nabíjať priamo bezdrôtovo
Štýlový vzhľad a pocit
Stolná nabíjačka v atraktívnom dizajne vyzerá dobre, pôsobí príjemne a dokonale zapadá do akejkoľvek kancelárie a obytného prostredia
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Vhodné pre | Mobil |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 9 V |
| Vstupné napätie od | 5 V |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Wireless Fast Charge |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie 1 | 5 V |
| Vstupné napätie 2 | 9 V |
| Max. vstupný prúd 1 | 2 A |
| Max. vstupný prúd 2 | 1.67 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 101.5 mm |
| Hmotnosť | 54 g |
| Rozmer - výška | 6.6 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchlo a jednoducho nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI: jednoducho ich polož na povrch a nabíjaj všetky kompatibilné smartfóny vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii
- Tá úmorná hľadačka nabíjacieho kábla a zamotané káble sú už minulosťou vďaka bezdrôtovej nabíjačke
- Bezdrôtové rýchle nabíjanie: rýchla nabíjačka s rýchlosťou nabíjania až do 10 W
- Nabíjanie sa automaticky spustí po položení smartfónu na QI nabíjaciu stanicu
- Na ukončenie nabíjania stačí jednoducho odstrániť smartfón z bezdrôtovej nabíjacej podložky
- Rýchla nabíjačka ponúka ideálny prísun energie na zaručenie maximálnej rýchlosti nabíjania pre bezdrôtovú nabíjačku
- Inteligentná nabíjacia technológia: bezdrôtová indukčná technológia (môže byť použitá so všetkými kompatibilnými zariadeniami)
- Testované štandardy QI a interoperabilita: QI-certifikovaná bezpečnosť a kompatibilita s optimalizovanou energetickou efektívnosťou cez indukčné nabíjanie
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, ako aj rozpoznávanie cudzích predmetov pre maximálnu bezpečnosť smartfónov, batérií a nabíjačiek
- Všetko v balení: USB nabíjací kábel (USB kábel s USB-A na USB-C) na pripojenie QI nabíjacej stanice a rýchlej nabíjačky, ako aj napájací adaptér na pripojenie do 230 V elektrickej siete sú súčasťou balenia mobilnej nabíjačky
- Vizuálne príťažlivý dizajn stolovej nabíjačky dokonale zapadne do akéhokoľvek kancelárskeho alebo domáceho prostredia
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka QI "QI-FC10"
- 1 rýchla nabíjačka kompatibilná so štandardom Qualcomm® 3.0
- 1 nabíjací kábel USB-A - USB-C, dĺžka 1 m
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- So zariadením s technológiou bezdrôtového nabíjania založenou na štandarde QI alebo kompatibilným so zariadením Qualcomm® 3.0 (napr. smartfón, AirPods a pod.)
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na použitie svojho zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie, napríklad smartfón, slúchadlá a podobne, podporuje technológiu bezdrôtového nabíjania založenú na štandarde QI a funkciu rýchleho nabíjania založenú na Qualcomm® 3.0.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review